Żarówki

Nie ulega wątpliwości, że bez żarówek w aucie nie ma możliwości bezpiecznego poruszania się po drogach. Włączone światła muszą być włączone w Polsce 24 godziny na dobę, nawet jak jest jasno i pogoda jest piękna. Stosowanie się do przepisów pozwala nam na bezpieczną, bezkolizyjną jazdę i gwarantuje, że nie narazimy się na dodatkowe koszty związane z mandatami. Światło z reflektorów nie tylko oświetla nam drogę gwarantując widoczność, ale także sprawiają, że jesteśmy widoczni dla innych uczestników ruchu drogowego.

Żarówki nie tylko są w światłach podstawowych, to także kierunkowskazy, podświetlenie tablicy rejestracyjnej czy rozdzielczej. Odpowiednie żarówki do auta poprawią Twoje bezpieczeństwo. W ofercie Auto – Zatoki znajdziesz żarówki do niemal każdego modelu samochodu. Zadbaj o odpowiednie oświetlenie, które jest warunkiem pozytywnego przejścia badania technicznego na stacji kontroli pojazdów.

Typy żarówek

W zależności od typu auta może być ono wyposażone w żarówki trzech rodzajów:

  1. halogenowe,
  2. ksenonowe (wyładowcze),
  3. LED-owe.

Żarówki LEDowe są najczęściej wykorzystywane w najnowocześniejszych modelach aut. Charakteryzują się bardzo długim czasem żywotności i mają niski pobór energii.

Najczęściej stosowane są jednak żarówki halogenowe i ksenonowe. W Auto – Zatoce każdy z typów żarówek do auta. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości. 

Typy świateł pomocniczych

Światła pomocnicze (sygnałowe) dzielimy także ze względu na rodzaj gniazda montażowego na: 

  1. cokołowe – wyposażone w obwódkę u podstawy,
  2. bezcokołowe – nie mają obwódki u podstawy, montowane są na zasadzie wsuwki.

Odkryj ofertę Auto – Zatoki na Pestalozziego. Posiadamy żarówki pomocnicze cokołowe – Philips, Osram, Bosch oraz żarówki pomocnicze bezcokołowe – Philips, Osram, Bosch.   

Jak dobrać żarówki do auta?

Aby odpowiednio dobrać światła do auta warto zajrzeć do instrukcji obsługi. Znajdziesz tam kompletne informacje na temat odpowiedniego sprzętu. Jeśli nie posiadasz instrukcji i masz wątpliwości co do doboru odpowiednich żarówek, nie ma powodów do obaw. W sklepie Auto – Zatoka chętnie zajmiemy się wymianą zupełnie za darmo, o ile nie będzie ona zbyt skomplikowana. Zgłoś się do naszych specjalistów aby uzyskać więcej informacji. Pomożemy Ci w wymianie oraz doborze żarówek do auta.

Żarówki do podświetlenia tablicy rozdzielczej – Wrocław

Dobre oświetlenie tablicy rejestracyjnej to podstawa w przypadku kontroli organów ścigania i nie tylko. Zadbaj, aby Twoja tablica rejestracyjna była dobrze widoczna, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W ofercie Auto – Zatoki znajdziesz żarówki do podświetlenia tablicy rozdzielczej marki Philips, Osram i Bosch. Wszystkie produkty to artykuły najwyższej jakości, które nie zawiodą Cię w trasie. Zadbaj o oświetlenie tablicy rozdzielczej.

Żarówki do jazdy dziennej

Gdzie znaleźć najlepsze żarówki do jazdy dziennej we Wrocławiu? Odwiedź Auto – Zatokę. Pomożemy Ci podjąć decyzję. Zadbaj o najważniejsze oświetlenie w aucie, które zapewni Ci bezpieczeństwo. Sprawdź jakie żarówki do jazdy dziennej wybrać do swojego modelu auta. Posiadamy lampy do jazdy dziennej DRL – Philips, Osram, Bosch.    

Żarówki ksenonowe

Postaw na żarówki nagradzane przez ekspertów motoryzacyjnych. W naszym sklepie znajdziesz żarówki ksenonowe marki Philips, Osram, Bosch. Oferowane żarówki ksenonowe to świetne rozwiązanie dla kierowców poszukujących wyrazistego strumienia światła. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią temperaturę barwową i rodzaj oświetlenia, który będzie pasował do samochodu. Wybierz sprawdzone żarówki ksenonowe we Wrocławiu.

  

Halogenowe żarówki reflektorowe 

Zdecydowanie najbardziej popularne są żarówki halogenowe jednowłóknowe. Polecamy asortyment od wiodących producentów żarówek – Philips, Osram i Bosch. Halogenowe żarówki reflektorowe ułatwią Ci każdą podróż i pozwolą dostrzec nawet najmniejsze detale na drodze.

Żarówki H1

Wybierz żarówki H1 dostępne w Auto – Zatoce. Model H1 zapewnia dużą ilość światła i większą widoczność na drodze. Żarówka H1 powstała w roku 1962 i jest pierwszą żarówką samochodową.

Żarówki H3

Posiadamy żarówki H3 do jazdy dziennej DRL. Każdy z oferowanych produktów cechuje solidna konstrukcja. Wykorzystuje się je przede wszystkim do świateł przeciwmgłowych. Posiadają zewnętrzny przewód podłączeniowy.

Żarówki H11

Żarówki H11 znajdziesz u nas również w wersji ultra mocnej. Posiadamy certyfikowane artykuły wiodących producentów. Żarówka wykorzystywana jest do świateł mijania w autach osobowych, ciężarówkach i autobusach.

Żarówki HB3

Oświetlenie o wysokiej temperaturze barwowej zapewniają żarówki HB3. Również te modele znajdziesz w ofercie Auto – Zatoki. Żarówka stosowana w światłach dalekosiężnych i drogowych jest mocowana poprzez obrócenie w lampie.

Żarówki halogenowe dwuwłóknowe

Wiele osób pyta o żarówki halogenowe dwuwłóknowe – co to jest. Otóż ta wersja żarówek obsługuje zarówno światła drogowe, jak i mijania. Żarówki te zdobyły niezwykłą popularność.

Żarówki H4

Żarówki H4 to ulepszona wersja żarówek H1. Używane są najczęściej w nowych modelach lamp. Żarówki H4 to rodzaj żarówek dwuwłóknowych, które zaopatrują światła mijania i drogowe.

Żarówki H7

Ulepszona wersja żarówek halogenowych H7 to żarówki HB4. Dzięki nowej technologii świetnie spisują się one na drodze. Należą one do grupy żarówek halogenowych jednowłóknowych.

Żarówki HB4

Tak jak ich poprzednia wersja żarówki HB4 są źródłem światła reflektora głównego światłem mijania i drogowych.Są bardzo wydajne i mają odmienny rozkład światła w porównaniu do innych żarówek halogenowych. Jest to rozkład światła na czele. Mają specyficzną budowę i można je bardzo dokładnie ułożyć w miejscach trudnodostępnych wymaga to jednak dużej precyzji montażu.

Zestawy żarówek

Poza szeroką ofertą w sklepie Auto – Zatoka na Pestalozziego znajdziesz również zestawy żarówek. Jeśli masz pytania, koniecznie do nas przyjedź, napisz lub zadzwoń. Nasi eksperci nie tylko doradzą Ci w kwestii doboru żarówek, ale także dokonają ich wymiany na miejscu. Świadczymy usługę podstawowego montażu żarówek, jeśli działanie nie będzie wymagało zbyt dużej ingerencji w konstrukcję samochodu.

Menu