Filia hurtowni części samochodowych Auto-Zatoka

Nasza firma mieści się pod adresem Pestalozziego 7 we Wrocławiu. Oferujemy szeroki asortyment części do samochodów każdej marki, np.  Mercedes, Opel, Daewoo, Skoda, czy Saab. Wśród produktów znajdziesz części w 100% nowe i sprawdzone. Dzięki wysokiej jakości asortymentów masz pewność bezpiecznej i komfortowej jazdy. Regularny serwis pozwoli Ci spać spokojnie i przejść przegląd techniczny bez zbędnych problemów.

Części samochodowe do każdego układu samochodu

Niezależnie od tego jakich części samochodowych potrzebuje Twoje auto możesz być pewien, że dostaniesz je w Auto-Zatoce. Na zamówienie, tj. w ciągu max. 3 dni, jesteśmy w stanie sprowadzić pasujące części zamienne do aut.

Posiadamy komponenty do takich jak np:

Profesjonalne doradztwo

Zespół Auto-Zatoka to kadra ekspertów, która pomoże Ci w doborze części. Zaawansowane systemy komputerowe z których korzystamy pozwalają uniknąć kosztownych błędów i wybrać odpowiednie komponenty do Twojego samochodu. Nasze części wybrało już 1000 zadowolonych klientów, a większość z nich wraca do nas na kolejne zakupy.

Zwrot i sprowadzenie części

Jeśli obawiasz się, że dany produkt nie będzie spełniał Twoich wymagań, możesz go w każdej chwili zwrócić. W biznesie gramy fair play, dlatego każdą część możesz zwrócić lub wymienić na nową, pod warunkiem, że nie była ona wcześniej używana. Skorzystaj z szerokiego pakietu części samochodowych we Wrocławiu. Na specjalne życzenie klientów sprowadzamy zagraniczne części, które są montowane na liniach produkcyjnych. Poznaj marki aut, które obsługujemy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Postaw na fachowe doradztwo i dużą dostępność części. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i dobierzemy produkty według Twoich potrzeb i wymagań. Dodatkowo, dla stałych klientów oferujemy wiele promocji i zniżek. Warto z nich skorzystać przede wszystkim podczas cyklicznego serwisowania samochodu. Odwiedź nasz sklep i dowiedz się więcej na temat części samochodowych we Wrocławiu. Razem z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie w przypadku serwisu lub usunięcia usterki. Czekamy na Twój kontakt!

Pestalozziego 7, 50-325 Wrocław
+48 516 093 224
Menu